TESTS 2

Pieteikties nodarbībai vari ne velāk kā 1h pirms nodarbības sākuma.

Reģistrē savu dalību laicīgi, jo vietu skaits ir ierobežots.

Dalības atcelšana iespējama tikai reģistrētiem lietotājiem, izmantojot atcelšanas funkciju lietotāju profila sadaļā.

Neierašanās gadījumā dalība jāatceļ vismaz 8h pirms nodarbības sākuma.  Ja vēlēsies atcelt nodarbību velāk, tad iegādātā biļete tiks skaitīta, kā izmantota.

Laicīgi atceļoti savu dalību nodarbībā, Tev tiks nosūtīts kupons, ar kuru varēsi apmeklēt jebkuru citu nodarbību no saraksta.

Atcelto nodarbību izskatīšana un kuponu izsūtīša notiek katru PIRMDIENU.

Antigravity Yoga nodarbības Otrdienās, plkst.18:30 paredzētas dalībniekiem ar pieredzi. Drīkst piedalīties tikai tad, ja esi apmeklējis vismaz 3 Antigravity Yoga nodarbības.

VINYASA YOGA spēkam un lokanībai. Vinyasa ir piemērota ikvienam jogot gribētājam. Tā ir plūstoša nodarbība, kurā elpa tiek apvienota ar kustību. Ikviena nodarbība ir atšķirīga – reizēm dinamiska, citreiz mierīgāka, mainoties asanu jeb pozu kombinācijām, uzsvaru liekot uz kādu konkrētu ķermeņa daļu vai vadoties pēc kopējās nodarbības tēmas.

Katra nodarbība ietver gan elpas, gan spēka vingrinājumus asanas muskuļu stiprināšanai, dažādas asanas līdzsvaram, kā arī tiek veltīts laiks muskuļu izstaipīšanai, pamazām uzlabojot ķermeņa lokanību. Ikvienai asanai ir pieejami dažādi izpildīšanas veidi vai modifikācijas, lai noderīgi un izaicinoši būtu gan iesācējiem, gan jau pieredzējušākiem jogotājiem.

LAI PIETEIKTOS TESTA NODARBĪBAI, IEVADI ATLAIŽU KODU: AGYtestVinyasa PIRMS BIĻEŠU PIEVIENOŠANAS PIRKUMA GROZAM UN SAŅEM 50% ATLAIDI BIĻETEI! (VIENAM LIETOTĀJAM VIENA BIĻETE!)

TESTA NODARBĪBAS IR PIEEJAMAS TIKAI LIETOTĀJIEM BEZ ABONEMENTA STATUSA! 

ABONEMENTU ATLAIŽU KODI IEVADĀMI PIRKUMA GROZA SADAĻĀ!

Datums

03 - 10 May 2021
Expired!

Laiks

16:30 - 17:00

Lokācija

Kofeīns.lv (lielā zāle)
Rīga, Matīsa iela 16 (ieeja no pagalma)
Category

Organizators

AntiGravityYoga.lv
Telefona numurs
+37125942650
E-pasts
info@antigravityyoga.lv
Mājas lapa
http://www.antigravityyoga.lv
QR Code