fbpx

Yoga Trapeze (Trešdiena)

Pieteikties nodarbībai vari ne velāk kā 1h pirms nodarbības sākuma.

Reģistrē savu dalību laicīgi, jo vietu skaits ir ierobežots.

Dalības atcelšana iespējama tikai reģistrētiem lietotājiem, izmantojot atcelšanas funkciju lietotāju profila sadaļā vai rakstot uz e-pastu info@antigravityyoga.lv

Neierašanās gadījumā dalība jāatceļ vismaz 8h pirms nodarbības sākuma.  Ja vēlēsies atcelt nodarbību velāk, tad iegādātā biļete tiks skaitīta, kā izmantota.

Laicīgi atceļoti savu dalību nodarbībā, Tev tiks nosūtīts kupons, ar kuru varēsi apmeklēt jebkuru citu nodarbību no saraksta vai arī administrācija pārcels šo nodarbību uz citu vēlamo nodarbību.

YOGA TRAPEZE ir unikāls jogas paveids, kas ir īpaši piemērots, lai atvieglotu muguras sāpes, stiprinātu vēdera, muguras un visas ķermeņa augšdaļas muskulatūru. Pateicoties slingam, kurā notiek nodarbības, tas sniedz iespēju veikt dziļākus atliecienus un gūt apgriezto pozu ieguvumus jau pirmajās nodarbībās.

Trapeces jogas priekšrocības:

 • Inversijas terapija: apgrieztās pozas jeb brīvā karāšanās slingā ir ļoti patīkams, atslābinošs process un reizē ir dabiskākais inversijas terapijas veids. Mūsdienās liela daļa cilvēku lielu savas ikdienas daļu pavada sēdus, kas ar laiku var izraisīt mogurkaula kompresiju un novest pie hroniskām muguras sāpēm. Nodarbības laikā, ķermenim atrodoties apgrieztā pozā, notiek mugurkaula dekompresija, dabiski palielinot atstarpes starp skriemeļiem, tādējādi atvieglojot nemitīgās kompresijas izraisītās muguras sāpes. Apgriezto pozu priekšrocība ir arī asins plūsmas maiņa, kas uzlabo asins cirkulāciju ķermenī un piepludina smadzenēm svaigu skābekli.
 • Ķermeņa augšdaļas muskulatūras spēcināšana: trapeces joga sniedz iespēju izpildīt dažādas pozas un vingrinājumus, kuri spēcina vēdera, muguras, roku un ķermeņa muskuļus kopumā. Šajā jogas veida vingrojumu programmā ir iekļautas pievilkšanās kustības, kas tradicionālajā jogā iztrūkst.
 • Dziļāki muguras atliecieni: pateicoties slinga jeb tīkla atbalstam, šajās nodarbībās ikviens spēs izpildīt muguras atliecienus, kas citkārt var šķist nepieejami vai pārāk dziļi. Muguras atliecieni ir lielisks veids, lai izstieptu ķermeņa priekšpusi un atbrīvotu plecu muskuļus.
 • Papildus atbalsts: jogas trapece sniedz atbalstu ikvienā pozā, kura tiek izpildīta vingrojumu ietvaros. – Stāvošajās pozās tā palīdz justies stabilākam, stiepšanās pozās – „ielaisties dziļāk” un pasīvājās pozās – atslābināties pilnīgāk. Gluži kā drauga, uz kuru var paļauties, klātbūtne.

Trapeces joga ir piemērota dažādiem sagatavotības līmeņiem. Nav ieteicama un nav piemērotas gadījumos, ja: esat mazuļa gaidībās, ir augsts asinsspiediens, ir epilepsijas slimība, smadzeņu bojājumi, glaukoma, ir nesen veikta acu operācija vai botoksa injekcijas. Cilvēkiem ar nopietnām muguras problēmām lūdzam konsultēties ar ārstu – speciālistu.

LAI PIETEIKTOS TESTA NODARBĪBAI, IEVADI ATLAIŽU KODU: AGYtest50 PĒC BILEŠU PIEVIENOŠANAS PIRKUMA GROZAM UN SAŅEM 50% ATLAIDI BIĻETEI! (VIENAM LIETOTĀJAM VIENA BIĻETE!)

 • 00

  dienas

 • 00

  stundas

 • 00

  minūtes

 • 00

  sekundes

Reģistrēties nodarbībai

Biļete
15.00
Available Biļetes: 6

YOGA TRAPEZE ir unikāls jogas paveids, kas ir īpaši piemērots, lai atvieglotu muguras sāpes, stiprinātu vēdera, muguras un visas ķermeņa augšdaļas muskulatūru.

The Biļete ticket is sold out. You can try another ticket or another date.

Datums

28 Feb 2024

Laiks

18:30 - 19:30

Cost

15.00€

Lokācija

Kofeīns.lv (mazā zāle)
Rīga, Matīsa iela 16 (ieeja no pagalma)
Category

Organizators

AntiGravityYoga.lv
Telefona numurs
+37125942650
E-pasts
info@antigravityyoga.lv
Mājas lapa
http://www.antigravityyoga.lv
REĢISTRĒTIES
QR Code