fbpx

Bfit Lady (Trešdiena, plkst.10:00)

Bfit Lady ir treniņi, kuri iedvesmo un palīdzēs sasniegt Tavus sportiskos mērķus! Nodarbībās apvienoti kardio, spēka un mobilitātes vingrinājumi.

Spēka vingrinājumi paredzēti muskuļu reljefa izveidei, īpašu uzmanību pievēršot tieši sievišķīgajām formām – sēžai, kājām un vēderam.  Vingrinājumi muguras muskulatūrai palīdzēs atbrīvoties no sēdošā darba sekām- muguras sāpēm.

Izturības un aerobie jeb kardiovingrinājumi palīdz iedarbināt vielmaiņu, vairo enerģiju un „sadedzina” iespējami daudz kaloriju.

Lokanības jeb mobilitātes vingrinājumi ļauj kārtīgi iesildīt muskuļus pirms treniņa un atsildīt tos treniņa beigās, tādējādi uzlabojot pašsajūtu pēc fiziskajām aktivitātēm.

Nodarbības paredzētas tikai sievietēm. Treniņi veidoti mērķtiecīgi un ir piemēroti dažādiem fiziskās sagatavotības līmeņiem. Bfit Lady treniņos tiek izmantoti trenažieri, TRX, smaguma stieņi, ripas un hanteles, dažādas pretestības gumijas u.c. sporta inventārs.

Sasniedz savus mērķus ar gudru un pareizu trenēšanos!

LAI PIETEIKTOS TESTA NODARBĪBAI, IEVADI ATLAIŽU KODU: BFITtest50 PĒC BILEŠU PIEVIENOŠANAS PIRKUMA GROZAM UN SAŅEM 50% ATLAIDI BIĻETEI! (VIENAM LIETOTĀJAM VIENA BIĻETE!)

Pieteikties nodarbībai vari ne velāk kā 1h pirms nodarbības sākuma.

Reģistrē savu dalību laicīgi, jo vietu skaits ir ierobežots.

Neierašanās gadījumā dalība jāatceļ vismaz 8h pirms nodarbības sākuma.  Ja vēlēsies atcelt nodarbību velāk, tad iegādātā biļete tiks skaitīta, kā izmantota.

Ja velies pārcelt savu reģistrāciju, raksti sms uz tel.+37125942650, norādot savu vārdu un uzvārdu, atceltās nodarbības datumu un laiku, kā arī uz kuru nodarbību pārcelt pierakstu.

 • 00

  dienas

 • 00

  stundas

 • 00

  minūtes

 • 00

  sekundes

Datums

07 Jun 2023

Laiks

10:00 - 10:55

Cost

15.00€

Lokācija

Kofeīns.lv (mazā zāle)
Rīga, Matīsa iela 16 (ieeja no pagalma)
Category

Organizators

Baiba
Telefona numurs
+37125942650
E-pasts
info@bfitteam.com
Mājas lapa
Bfit BAIBA
QR Code

Leave a comment

Leave a Reply