fbpx

Antigravity Yoga (RUS/EN) Pirmdiena

Pieteikties nodarbībai vari ne velāk kā 1h pirms nodarbības sākuma.

Reģistrē savu dalību laicīgi, jo vietu skaits ir ierobežots.

Dalības atcelšana iespējama tikai reģistrētiem lietotājiem, izmantojot atcelšanas funkciju lietotāju profila sadaļā.

Neierašanās gadījumā dalība jāatceļ vismaz 8h pirms nodarbības sākuma.  Ja vēlēsies atcelt nodarbību velāk, tad iegādātā biļete tiks skaitīta, kā izmantota.

Laicīgi atcelt nodarbību var rakstiet sms t.25942650 vai e-pastu uz info@antigravityyoga.lv

ANTIGRAVITY YOGA ir emocionālās un fiziskās veselības uzlabošanas treniņmetode, kuras pamatlicējs ir akrobāts un Brodvejas horeogrāfs Kristofers Harisons. Nodarbība notiek ar īpaši izstrādātu zīda lentu – šūpuļtīkla jeb hammoka atbalstu, kas ir paredzēts vairāk kā 400 kg svara noturēšanai.

Šis jogas veids palīdz mazināt stresu, palielināt muskuļu izturību, locītavu mobilitāti, sniedz mugurkaula dekompresiju, vienlaikus atbrīvojot skriemeļus no spriedzes, uzlabo asinsrites, limfātiskās, gremošanas sistēmu darbību. Treniņu metode ir īpaši piemērota tiem, kuri saskaras ar muguras problēmām. Vingrinājumi sniedz iespēju izstiept mugurkaulu, palīdz stājas korekcijā, uzlabo iegurņa elastību, mazā iegurņa orgānu, vēdera dobuma, zarnu trakta darbību, atver krūšu kurvi un nostiprina veselību kopumā.

Reizē ar pašsajūtu atsvaidzinās sejas krāsa, izlīdzinās grumbas, samazinās ķermeņa apkārtmērs, uzlabojas koncentrēšanās spēja, palielinās ikdienas paveicamo darbu produktiviāte un kvalitāte.

Antigravitācijas nodarbības nav ieteicamas un nav piemērotas gadījumos, ja: esat mazuļa gaidībās, ir augsts asinsspiediens, ir epilepsijas slimība, smadzeņu bojājumi, glaukoma, ir nesen veikta acu operācija vai botoksa injekcijas, ir nesen (līdz 6 mēnešiem ilgā perionā) veikts ķeizargrieziens vai ir citas sev zināmas komplikācijas, kuru dēļ, pirms nodarbību apmeklēšanas, būtu ieteicams konsultēties ar ārstu – speciālistu. Iepriekšējā fiziskā sagatavotība nav nepieciešama. – Nodarbībās iekļautos vingrojumus pasniedzēja uzraudzībā ir iespēja pielāgot katra individuālajām spējām.

Ar Antigravity Stretching nodarbībām Tev vairosies enerģija un atbrīvosies no stresa. Ilgstoši noturētās pozas reizē ar pareizu, dziļu elpošanu, ļaus atbrīvoties un ar gravitācijas atbalstu ar katru nodarbību rezultāts arvien uzlabosies. Vingrinājumi paredzēti sabalansētai lokanības attīstīšanai ķermenim kopumā.

 

Урок будет проходить на русском языке (при необходимости также на английском языке) по адресу: ул. Матиса 16, Рига. Упражнения будут адаптированы к разным уровням физической подготовки.

 

Антигравитационная йога имеет много преимуществ:

 • снимает боль в теле;
 • помогает расслабиться;
 • улучшает гибкость и силу;
 • снижает вес;
 • улучшает осанку;
 • нормализует работу органов дыхания, желудочно-кишечного тракта. 

Количество мест ограничено, поэтому предварительная запись на занятие обязательна. Вы можете зарегистрироваться на www.antigravityyoga.lv.

 

Сайт также скоро будет доступен на русском языке. На данный момент в случае неясностей, вы можете связаться с нами, написав нам в личку или по электронной почте: info@antigravityyoga.l

 

LAI PIETEIKTOS TESTA NODARBĪBAI, IEVADI ATLAIŽU KODU: AGYtest50 PĒC BILEŠU PIEVIENOŠANAS PIRKUMA GROZAM UN SAŅEM 50% ATLAIDI BIĻETEI! (VIENAM LIETOTĀJAM VIENA BIĻETE!)

 • 00

  dienas

 • 00

  stundas

 • 00

  minūtes

 • 00

  sekundes

Reģistrēties nodarbībai

Biļete
15.00
Available Biļetes: 4

Ilgstoši noturētās pozas reizē ar pareizu, dziļu elpošanu, ļaus atbrīvoties un ar gravitācijas atbalstu ar katru nodarbību rezultāts arvien uzlabosies. Treniņu ietvaros veicamie vingrinājumi paredzēti sabalansētai lokanības attīstīšanai ķermenim kopumā.

The "Biļete" ticket is sold out. You can try another ticket or another date.

Datums

20 May 2024

Laiks

18:30 - 19:30

Cost

15.00€

Lokācija

Kofeīns.lv (mazā zāle)
Rīga, Matīsa iela 16 (ieeja no pagalma)
Category

Organizators

AntiGravityYoga.lv
Telefona numurs
+37125942650
E-pasts
info@antigravityyoga.lv
Mājas lapa
http://www.antigravityyoga.lv
REĢISTRĒTIES
QR Code